ČSOB Banka na internetu

cgaff_lp_hc_b_728x90.jpg

Na internetu najdeme stránky Československé obchodní banky na adrese www.csob.cz. Stránky jsou pěkně zpracované a přehledné. Hned v záhlaví je hlavní menu se třemi hlavními kategoriemi – Lidé, Firmy a ČSOB. Po levé straně najdeme rychlé odkazy pro přihlášení na ČSOB InternetBanking 24 a ČSOB BusinessBanking 24. Na pravé straně pak vidíme aktuální kurzovní lístek a ceny ČSOB fondů. Stránky jsou k dispozici i v anglickém jazyce, stačí jen v pravém horním rohu kliknout na britskou vlaječku a celý obsah se nám zobrazí v angličtině.

cgaff_lp_p_b_630x400.jpg

ČSOB nechybí ani na sociálních sítích – na Facebooku najdeme její oficiální profil, ale ten je jen pro Slovensko. České republiky se týká facebooková stránka ČSOB Studentské konto, na které mladí lidé najdou spoustu zajímavostí z různých oblastí. Na Twitteru má pak ČSOB profily na adresách https://twitter.com/csobpojisteni a https://twitter.com/AnalyticiCSOB.

Poštovní spořitelna internetbanking je intuitivní aplikace. Servis24 slouží k obsluhování sporožirových a běžných účtů online. Servis24 přihlášení je velice jednoduché a rychlé. KB.cz je jedna z nejstarších českých bank.

Tyto stránky nejsou oficiální webovou prezentací ČSOB a mají pouze informativní charakter.


Sponzorované odkazy:

GE_banner_160x600.png

Přehled dražeb a exekucí v ČR. Servis24 přihlášení je velice jednoduché a přístupné. Jak se poprvé přihlásit do Servis24 Internetbankingu? Postup pro přihlašování do Servis24 Internetbankingu. Servis24 přihlášení provedete během minuty.
Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!